2017 03 30
 

„Ryanair“ švenčia pirmąjį skrydį iš Palangos oro uosto į Glazgą

„Ryanair“ švenčia pirmąjį skrydį iš Palangos oro uosto į Glazgą Šia

ndien, kovo mėn. 30 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ šventė 2017 m. vasaros sezono pradžią Palangos oro uoste ir pirmąjį skrydį naujausiu „Ryanair“ maršrutu iš Palangos į Glazgą. vŠia proga „Ryanair“ skelbia bilietų akciją skrydžiams naujuoju maršrutu iš Palangos į Glazgą nuo 16.99 € skrydžiams 2017 m. balandžio ir gegužės mėn. Pasiūlymas galioja įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com svetainėje iki penktadienio, kovo mėn. 31d., vidurnakčio.

„Lietuvos oro uostų“ Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė sakė:

„Džiugu matyti, kad ir toliau plečiasi skrydžių iš Palangos oro uosto spektras. Manome, kad „Ryanair“ skrydis į Glazgą bus aktualus tiek nemažai Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomenei ir jų draugams bei giminaičiams, tiek visiems, norintiems išvysti įspūdingą Škotijos gamtą ir prisiliesti prie kultūros paminklų.“

„Ryanair“ atstovė Arūnė Jaraitė sakė:

„Džiaugiamės atidarydami vasaros sezoną Palangos oro uoste ir naują maršrutą į Glazgą, kuris yra naujausia „Ryanair“ vasaros sezono kryptis Lietuvoje.

Aviakompanija „Ryanair“ toliau sėkmingai plečia savo maršrutų tinklą Lietuvoje ir jau dabar siūlo „Ryanair“ klientams pasirinkimą iš dviejų maršrutų iš Palangos oro uosto, į Londoną Stanstedą ir Glazgą.

Naujojo maršruto paskelbimo proga siūlome bilietų akciją skrydžiams naujuoju Palanga – Glazgas maršrutu nuo 16.99 € į vieną pusę. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki penktadienio, kovo mėn. 31d., vidurnakčio skrydžiams balandžio ir gegužės mėn. Šie nepaprastai žemų kainų bilietai bus išpirkti akimirksniu, todėl patariame „Ryanair“ klientams nepraleisti progos ir jau dabar apsilankyti svetainėje www.ryanair.com .”