2017 04 21
 

 
Lietuvos oro uostai imasi įgyvendinti keleivių idėjas
 

Nors jau praėjo ir šv. Velykos, Lietuvos oro uostuose mes vis dar džiaugiamės jūsų kalėdinėmis dovanomis – iš keleivių surinktomis idėjomis, kurios padės tobulinti oro uostų veiklą. Tuomet specialiai šventiniams sveikinimams sukurtoje interneto svetainėje iš viso sulaukta 47 idėjų, kurias kruopščiai įvertinome ir beveik pusę nusprendėme įgyvendinti.

Šiuo metu dirbame ties 18 pasiūlymų – apie atliktus darbus jau greitai sužinosite tiek mūsų naujienose, tiek sekdami Lietuvos oro uostų profilius socialinėje erdvėje.

Kviečiame jus ir toliau dalytis savo idėjomis – visada jų laukiame Lietuvos oro uostų „Facebook“ puslapiuose. Tiesa, ne visas idėjas galime iš karto įgyvendinti dėl riboto biudžeto, saugumo reikalavimų ar įvairių kitų nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių, tačiau renkame jūsų poreikius ir lūkesčius, o galbūt vieną dieną pamatysite savo idėją, jau virtusią realybe.

O kad pasisemtumėte naujų minčių – užsukite į Lietuvos oro uostus, šiuo metu iš trijų šalies oro vartų galima tiesiogiai pasiekti 69 kryptis, tikrai išsirinksite, kur ieškoti ir surasti tą niekaip pas mus neateinantį pavasarį!

 
Naujos kryptys
 

Gegužės mėnesį į Lietuvos oro uostus atkeliauja šie nauji maršrutai:

4 d. „Ryanair“ pradeda skraidinti iš Kauno į Neapolį
22 d. „Rusline“ grąžina į sostinę maršrutą Vilnius–Sankt Peterburgas.

 

Vasaros skrydžių sezonas taip pat prasidėjo naujienomis: „airBaltic“ iš Vilniaus pradėjo skrydžius į pagrindinį Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą ir į Miuncheną, „Wizz Air“ skraidina keleivius maršrutu Vilnius–Geteborgas, o Palangoje „Ryanair“ atidarė kryptį į Glazgą.

Apie sezonines kryptis ir skrydžių dažnių padidinimą skaitykite čia .

 
Orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija Vilniuje
 


Papildomi maršrutai į Kauną

Dvi transporto įmonės – „Ollex“ ir „Toks“, nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 17 d., kai Vilniaus oro uoste vyks rekonstrukcija, tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto važinės dažniau .

 
Kas vyksta oro uostuose?
 
Vilnius: modernus kokybės „prižiūrėtojas“

Įvertinkite Vilniaus oro uosto paslaugas – čia jau kelis mėnesius dirba išmanusis „kokybės prižiūrėtojas“ – skaitmeninis įrenginys, kuris leidžia paprastai ir greitai sužinoti, kaip vertinate mūsų ar mūsų partnerių darbą.

Vilnius: jau aptarnautas milijonas keleivių

Šv. Velykų išvakarėse sostinės oro uostas aptarnavo pirmąjį šių metų milijoninį keleivį. Lietuvos oro uostai ir toliau demonstruoja įspūdingą augimo tempą – per pirmąjį metų ketvirtį aptarnauta 16 proc. daugiau keleivių negu pernai tuo pačiu metu.

Maršrutų plėtra: verslo įsitraukimas

Galimybė iš Vilniaus tiesiogiai pasiekti vieną iš pagrindinių Londono oro uostų – Hitrou, Getviko ar Sičio, jau seniai masina keliautojus. Vis dėlto, kad tokie skrydžiai atsirastų, reikalinga ir verslo pagalba.

Lietuvos oro uostai: valdybos pirmininkas

Lietuvos oro uostų valdyba vėl turi savo pirmininką – juo paskirtas beveik pusantrų metų iki tol kaip nepriklausomas narys valdyboje dirbęs Tomas Krakauskas.

 
Oro linijų naujienos
 
„LOT“ Vilniuje – jau 25-erius metus

Prieš ketvirtį amžiaus Lenkijos oro bendrovė „LOT“ žengė į Nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos aviacijos rinką, o šiandien maršrutus vykdo iš dviejų oro uostų – Vilniaus bei Palangos, ir džiaugiasi puikiais rezultatais.

„Lufthansa“ skelbia apie papildomą skrydį

25-ojo jubiliejaus Vilniaus oro uoste proga aviakompanija „Lufthansa“ nudžiugino savo keleivius ir pridėjo dar vieną papildomą tiesioginį skrydį kryptimi Vilnius–Frankfurtas.

 

 

Sekite Lietuvos oro uostus socialiniuose tinkluose ir pamatykite akimirkas iš mūsų kasdienybės pirmieji!

Instagram: Lithuanianairports
LinkedIn: Lithuanianairports

Facebook: Vilnius airport
Kaunas airport
Palanga airport