Leisti
Tegyvuoja noras keliauti saugiai!

Čia rasite informaciją apie šiuo metu iš Lietuvos oro uostų vykstančius ir planuojamus skrydžius.

Informacija nuolat atnaujinama, tačiau situacijai kintant prašome prieš apsisprendžiant dėl kelionės dar kartą patikrinti šalies, į kurią vykstate, reikalavimus, skelbiamus šalies institucijų puslapiuose.

Dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydžius karantino metu ir atsakymus į juos rasite mūsų oro uostų puslapiuose čia – Vilniaus, Kauno, Palangos

Nepraleiskite naujienų apie skrydžius ir kintančius reikalavimus – užsisakykite naujienlaiškį – www.vno.lt/naujienlaiskis.


Sveikatos apsaugos ministerija kiekvieną penktadienį atnaujina koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą, kurį galite rasti jos svetainėje čia. Daugiau informacijos planuojantys keliones gali rasti LR Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.

Vykstantys ir artimiausiu metu planuojami tiesioginiai skrydžiai į Lietuvą ir iš jos

Rodyti visas

Atvykstant į Lietuvą galiojantys reikalavimai

Į paveiktų šalių sąrašą grąžintos visos pasaulio valstybės. Plačiau apie tai – čia.

 • atvykstantiems iš žaliosios zonos valstybių reikia atlikti tyrimą dėl COVID-19;
 • atvykstantiems iš geltonosios zonos valstybių reikės ne tik atlikti tyrimą iki kelionės, tačiau atlikti ir antrą tyrimą jau atvykus į Lietuvą;
 • atvystantiems iš pilkos / raudonos zonos valstybių reikės atlikti tyrimą bei saviizoliuotis grįžus į Lietuvą.

Informaciją apie procedūras ir saviizoliaciją grįžus iš užsienio rasite NVSC puslapyje čia.

Vaikams, liga persirgusiems ar visiškai paskiepytiems keliautojams taikomos išimtys.

Būtina forma

Visiems, atvykstantiems į Lietuvą, būtina ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro formą čia. Formos užpildymą patvirtinantį el. paštu gautą QR kodą reikės pateikti prieš laipinimą į orlaivį užsienio oro uoste.

Testavimas oro uoste

Greta Vilniaus oro uosto veikia laboratorijos „Rezus.lt“ COVID-19 testavimo punktas, kuriame galima atlikti PGR (angl. PCR) ir antigenų testus. Plačiau čia – www.kraujolaboratorija.lt/skrydziai.

Šiuo metu oro uostuose taikomos papildomos saugumo priemonės, su jomis galite susipažinti oro uostų puslapiuose – Vilniaus, Kauno, Palangos.

Airija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
Iš / į Palangos oro uostą:
 • Dublinas (DUB)Ryanair (nuo kovo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Airijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš raudonosios zonos valstybių privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau  vykstantys į Airiją privalo užpildyti Visuomenės sveikatos keleivių registracijos formą (Public Health Passenger Locator Form).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visi asmenys, atvykstantys į Airiją, privalo turėti neigiamą COVID-19 testą (angl. RT-PCR), atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (plačiau ir reikalavimai testui čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, nuo sausio 6 d. persirgusiems ir vakcinuotiems keliautojams vėl taikomos išimtys. Daugiau informacijos čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš Europos Sąjungos šalių, tarp jų ir Lietuvos, saviizoliacija nėra taikoma.

Naudinga informacija: apie atvykimą į šalįšalies informacija; URM informacija.

Armėnija

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
 • Jerevanas (EVN) – Wizz Air (nuo kovo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, galima atvykti laisvai.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19  testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija; URM informacija.

Austrija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Viena (VIE)Ryanair

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?

Taip. Austrijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, grįžtant iš Austrijos reikalinga atlikti koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia.

Liga persirgusiems ar paskiepytiems keliautojams galioja išimtys. Plačiau apie jas – čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, nuo gruodžio 12 d. į Autriją vėl galima vykti turistiniais tikslais. Prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą čia. Taikomos išimtys čia.

SVARBU: šiuo metu atvykti į Austriją turistiniais tikslais gali tik vakcinuoti ar persirgę asmenys. Daugiau informacijos čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, asmenys, atvykstantys į Austriją, privalo turėti neigiamą COVID-19 testą (plačiau čia) ir sertifikatą, patvirtinantį vakcinaciją ar persirgimą.

 

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Jie gali atvykti į šalį turistiniais tikslais, tačiau kai kuriais atvejais reikia papildomai pateikti ir atliktą testą. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

 

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, šiuo metu atvykus iš Lietuvos saviizoliacijos reikalavimas nėra taikomas. Plačiau skaitykite čia.

 

 

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; šalies informacija; URM informacija.

Belgija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Briuselis (CRL)Ryanair (nuo kovo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Belgijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš raudonosios zonos valstybių privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties?  Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą (čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Lietuva priskirta raudonų šalių kategorijai, vykstant į Belgiją reikalingas testas. Daugiau informacijos – čia. Papildomas testas atliekamas 7 buvimo šalyje dieną.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.  Nuvykus į Belgiją izoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija:  informacija apie keliones į šalį; šalies informacija; forma atvykstantiems; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; URM informacija.

Danija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
 • Kopenhaga (CPH)SAS
 • Bilundas (BLL) – Wizz Air (nuo vasario mėn.); Ryanair (nuo kovo mėn.)
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Kopenhaga (CPH)Ryanair
 • Alborgas (AAL)Ryanair (nuo kovo mėn.)
Iš / į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Danijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, atvykti turint neigiamą COVID-19 testą galima be priežasties. Daugiau skaitykite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?  Taip, atvykstant iš Lietuvos yra reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą (daugiau skaitykite čia) arba atlikti testą atvykus per 24 val.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems asmenims. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Nuo birželio 26 d. saviizoliacija atvykus iš Lietuvos nėra reikalinga (plačiau skaitykite čia)

 

Naudinga informacija: apie atvykimą į šalį lėktuvais; šalies informacijaDanijos užsienio reikalų ministerijos informacija; URM informacija.

Egiptas

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia.)

Visiškai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi keliautojai, taip pat ir vaikai turi užpildyti sveikatos deklaracijos formą. Ją reikės pateikti atvykus į Egipto oro uostus, todėl rekomenduojama užpildyti iš anksto ir turėti atspausdintą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant į Egiptą privaloma pateikti neigiamo testo rezultatą.

Taip pat reikia turėti sertifikato kopiją, kurią reikės palikti oro uoste.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtis pinai vakcinuotiems asmenims.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: Tez Tour informacija keliaujantiems; Novaturo informacija; URM informacija.

Estija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Talinas (TLL) – airBaltic

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Estijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys. Plačiau apie tai – čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant privaloma užpildyti keleivio formą čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne (plačiau čia), tačiau nepasiskiepiję ar nepersirgę atvykę iš Lietuvos turės atlikti testą atvykus ir saviizoliuotis 10 d., daugiau informacijos čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, pasiskiepijusiems ar persirgusiems atvykstant nereikia turėti neigiamo COVID-19 testo rezultato ir nereikia saviizoliuotis.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, nepasiskiepijusiems ar nepersirgusiems asmenims, atvykstantiems iš Lietuvos, saviizoliacija privaloma, plačiau skaitykite čia.

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; šalių skirstymas ir izoliacijos išimtys; informacija apie keliones; URM informacija.

Graikija

Kryptis ir skrydžius vykdančios ir planuojančios vykdyti oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Nuo kovo mėn:

 

Iš / į Kauno oro uostą:
 • Rodas (RHO) – Ryanair (nuo balandžio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, taikoma saviizoliacija (įskaitant Korfu, Kefaloniją, Zakintą, Tasą, Kretą, Rodą ir Santoriną). Daugiau informacijos – čia.

Visiškai paskiepytiems ar liga persirgusiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš Graikijos privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, ES gyventojai gali į Graikiją atvykti turizmo tikslais, tačiau privaloma ne vėliau nei 24 val. prieš atvykimą užpildyti keleivio atvykimo formą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?  Taip, atvykstantys į Graikiją privalo turėti neigiamą COVID-19 PGR (angl. PCR) testą ar neigiamą antigenų testą (plačiau čia).

Atvykę į Graikiją, atsitiktiniu būdu galite būti kviečiami testuotis oro uoste, ir, jeigu jūsų COVID-19 testas bus teigiamas, jūsų bus paprašyta saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne, iki sausio 10 d. testas reikalaujamas nepriklausomai nuo asmens vakcinacijos ar persirgimo.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Atvykę į Graikiją, atsitiktiniu būdu galite būti kviečiami testuotis oro uoste, ir, jeigu jūsų COVID-19 testas bus teigiamas, jūsų bus paprašyta saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

Naudinga informacija: informacija apie keliavimą į GraikijąGraikijos nacionalinės sveikatos organizacijos informacija; URM informacija.

Gruzija (Sakartvelas)

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia.)

Visiškai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą. Ją galima rasti ir pildyti čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Gruziją, privalo turėti neigiamą PGR (angl. PCR) testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (daugiau informacijos ir taikomos išimtys – čia).

Nuvykus į Gruziją, trečią dieną privalu atlikti pakartotinį PGR testą. Plačiau apie tai – čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ir persirgusiems žmonėms, kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija apie atvykimą; anketą prieš atvykimą; atsakymai į klausimus apie sienos kirtimą; URM informacija.

Islandija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Islandijai esant raudonųjų šalių sąraše, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visi atvykstantys turi užpildyti registracijos formą čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Islandiją, privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. atlikto COVID-19 testo neigiamą rezultatą (plačiau – čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne, net ir visiškai vakcinuoti asmenys turi atvykdami turėti neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, tačiau jiems netaikoma saviizoliacija atvykus. Plačiau – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, nepasiskiepiję ar nepersirgę asmenys turi atvykę atlikti papildomą COVID-19 testą ir saviizoliuotis bei po 5 dienų atlikti dar vieną COVID-19 testą. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: informacija atvykstantiems; registracijos forma; URM informacija.

Ispanija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Taip, grįžus iš Ispanijos (įskaitant Maljorką, Fuerteventūrą, Tenerifę ir Gran Kanariją) į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia.

Koronavirusu persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, prieš kelionę į Lietuvą privalu atlikti koronaviruso testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi, vykstantys į Ispaniją, privalo užsiregistruoti šioje formoje ir turėti gautą QR kodą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys keleiviai turi pateikti PGR arba antigeno testo neigiamą rezultatą (plačiau – čia). PGR testas turi būti atliktas ne anksčiau nei 72 val., antigeno – ne anksčiau nei 48 val. prieš atvykstant į Ispaniją.

 

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, visiškai vakcinuotiems keliautojams, kuriems po paskutinio skiepo praėjo 14 d., nereikia vykstant į Ispaniją atlikti koronaviruso testo. Tokia pati išimtis galioja COVID-19 persirgusiems asmenims.  Plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: registracijos forma atvykstantiemsURM informacija.

Italija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Milanas (MXP)Ryanair
 • Neapolis (NAP) – Ryanair (nuo kovo mėn. )
 • Riminis (RMI) – Ryanair (nuo balandžio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Italijai esant raudonų šalių sąraše, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia.

Koronavirusu persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, prieš kelionę į Lietuvą privalu atlikti koronaviruso testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Italiją turi pateikti neigiamą COVID-19 (antigeninio arba molekulinio) testo rezultatą. PGR testas turi būti atliktas ne anksčiau nei 48, antigeno – ne anksčiau nei prieš 24 val. iki atvykimo į Italiją (plačiau – čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne. Neigiamą koronaviruso testą prieš kelionę į Italiją turi pateikti visi keliautojai, nepaisaint vakcinacijos statuso. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Jei atvykstate turėdami reikiamo testo neigiamą rezultatą bei esate persirgę ar visiškai vakcinuoti – saviizoliuotis nereikia. Plačiau apie tai – čia.

Naudinga informacija: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus; informacija atvykstantiems; interaktyvi forma, kurioje galima pasitikrinti, kokie reikalavimai jums gali būti taikomi atvykstant – čia; URM informacija.

Izraelis

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Tel Avivas (TLV) – Ryanair ir Wizz Air (nuo vasario mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia)

Visiškai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš kelionę privalu užpildyti šią formą. Liga nepersirgę ar visiškai nevakcinuoti keliautojai šiuo metu patekti į Izraelį negali, nebent jiems yra suteikta speciali išimtis.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19 PGR (angl. PCR) testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio, arba greitojo antigeno testo, alikto ne anksčiau kaip 24 val. iki skrydžio, neigiamą rezultatą. Reikalavimas galioja ir visiškai vakcinuotiems keliautojams, tačiau testavimo išimtis taikoma persirgusiems asmenims (plačiau – čia). Visi keleiviai, atvykę į Izraelį, turi atlikti papildomą testą.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis?  Taip, tačiau tik iki tol, kol bus gautas neigiamas atsakymas koronaviruso testo, atlikto jau atvykus į šalį – ši taisyklė galioja tik visiškai paskiepytiems ar liga persirgusiems asmenims. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: Informacija apie atvykimą į šalį; URM informacija.

Jungtinė Karalystė

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
 • Belfastas (BFS)Wizz Air (nuo kovo mėn.)
 • Birmingamas (BHX)Ryanair (nuo vasario mėn.)
 • Donkasteris (DSA)Wizz Air (nuo kovo mėn.)
 • Liverpulis (LPL) Ryanair (nuo vasario mėn.)
 • Lidso/Bradfordo (LBA) – Ryanair (nuo vasario mėn.)
 • Londono Lutonas (LTN) – Wizz Air; Ryanair
 • Londono Sitis (LCY) – LOT
 • Londono Stanstedas (STN) – Ryanair

 

 • Londono Gatvikas (LGW)airBaltic (nuo kovo mėn.)
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Bristolis (BRS) – Ryanair (nuo vasario mėn.)
 • Edinburgas (EDI)Ryanair
 • Liverpulis (LPL) – Ryanair (nuo kovo mėn.)
 • Londono Lutonas (LTN) – Wizz Air; Ryanair
 • Londono Stanstedas (STN) – Ryanair
 • Mančesteris (MAN) – Ryanair (nuo kovo mėn.)
Iš / į Palangos oro uostą:
 • Londono Stanstedas (STN) – Ryanair (nuo vasario mėn.)
 • Londono Lutonas (LTN) – Wizz Air (nuo kovo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia)

Visiškai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visi, vykstantys į Jungtinę Karalystę, privalo užpildyti specialią formą. Formą reikia užpildyti ne anksčiau kaip 48 val. iki kelionės ir turėti užpildytą telefone ar spausdintą (plačiau – čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Į Angliją atvykstantiems keliautojams privaloma turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 48 val. iki skrydžio pradžios. Daugiau informacijos – čia. Reikalavimus testams rasite čia.

 

Nevakcinuoti keliautojai privalo nuvykus į JK (antrąją ir aštuntąją dienomis) atlikti papildomą COVID-19 testą. Visiškai vakcinuotiems keliautojams atlikti aštuntosios dienos testo nereikia, o pirmąjį testą galima atlikti bet kuriuo metu tarp atvykimo į JK ir antrosios dienos. Prieš kelionę turite užsisakyti ir susimokėti už kelionės testo paketą. Šio testo paketo numerio reikės pildant keleivio vietos nustatymo formą (plačiau – čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms?

Taip. Visiškai vakcinuotiems asmenims prieš kelionę į Angliją nereikia atlikti koronaviruso testo. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Nevakcinuotiems keliautojams privalu izoliuotis 10 d. Nuo sausio 7 d. visiškai vakcinuotiems keliautojams saviizoliuotis nebereikia. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: šalies informacijainformacija apie atvykimą į JK; privaloma užpildyti forma atvykstant; URM informacija.

Kipras

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Kiprui esant raudoname šalių sąraše, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos saviizoliacijos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, prieš kelionę į Lietuvą privalu atlikti testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal visą vakcinacijos schemą testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Taip, galima atvykti be priežasties.

Tačiau visi, vykstantys į Kiprą, prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Išsamią informaciją dėl anketos pildymo rasti ir ją užpildyti galima čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Visiems vyresniems nei 12 m. amžiaus keliautojams, nepaisant jų vakcinacijos statuto, reikia:

1) Ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikti PGR (angl. PCR) testą ir gauti neigiamą atsakymą, arba ne anksčiau kaip 24 val. iki skrydžio atlikti greitąjį antigeno testą ir gauti neigiamą atsakymą.

2) Antrąjį PGR (angl. PCR) testą reikia atlikti jau atvykus į Kiprą.

3) Privalu atlikti papildomą greitąjį testą praėjus 72 val. po atvykimo į Kiprą. Šio greitojo testo nereikia atlikti asmenims, gavusiems sustiprinančiąją vakcinos dozę.

 

Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, tačiau saviizoliuotis reikės tik iki tol, kol bus gautas atvykimo į Kiprą metu atlikto COVID-19 testo neigiamas rezultatas. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: atvykimo anketa; URM informacija.

Latvija

Kryptys ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Latvijai esant raudoname šalių sąraše, grįžus iš Latvijos reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia. Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš raudonos zonos valstybių reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testo rezultatą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visiems asmenims, kertantiems Latvijos Respublikos sieną, privaloma užpildyti elektroninę formą ir išsisaugoti QR kodą. Anketą privaloma užpildyti ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, vykti į Latviją gali turintys ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (angl. PCR) arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto antigeno tyrimo neigiamą rezultatą. Plačiau ir informacija apie išimtis – URM puslapyje čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Visiškai vakcinuotiems ar persirgusiems keliautojams nereikia atlikti koronaviruso testo. Plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, atvykus į Latviją reikia 10 d. saviizoliuotis. Išimtys taikomos visiškai paskiepytiems ar persirgusiems keliautojams. Plačiau skaitykite čia.

Naudinga informacija: Informacija apie vykimą į Latviją; Lietuvos ambasados Latvijoje informacija; elektroninė forma atvykstantiems; URM informacija ; Latvijos pateikiama užsienio šalių rizikos vertinimo lentelė. 

Lenkija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
 • Varšuva (WAW) – LOT

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Lenkijai esant raudoname šalių sąraše, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia. Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip.

Saviizoliacija netaikoma atvykstantiems iš Šengeno šalių ir turintiems ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykstant atlikto COVID-19 testo (PGR (angl. PCR) arba antigeno) neigiamą rezultatą. Saviizoliacija taip pat netaikoma liga persirgusiems ar ES patvirtinta vakcina visiškai vakcinuotiems žmonėms. Išimtys ir daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: šalies informacija; atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus; URM informacija.

Malta

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Malta (MLA) – Ryanair

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Maltai esant raudonųjų šalių sąraše, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia. Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Daugiau informacijos – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, atvykstantiems iš Lietuvos priežasties nereikia (plačiau – čia). Tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą, ją rasite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Maltą turi pateikti neigiamo COVID-19 PGR (angl. PCR) testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (išimtys ir daugiau informacijos – čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Keliautojai, pateikę skaitmeninį ES COVID-19 pažymėjimą, liudijantį visą asmens vakcinaciją (praėjus 14 dienų po paskutinio skiepo), nėra reikalaujami testuotis prieš atvykstant ir saviizoliuotis atvykus. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip. Nevakcinuotiems keliautojams privaloma 14 d. saviizoliacija viešbutyje. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; „Visit Malta“ informacija; URM informacija.

Norvegija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
Iš / į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Kadangi šalis yra raudoname šalių sąraše, grįžus iš Norvegijos privaloma saviizoliuotis (plačiau – čia).

Liga persirgusiems ar visiškai paskiepytiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Prieš kelionę privaloma atlikti COVID-19 testą. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Plačiau – čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ar liga persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant privalu užpildyti šią formą: reg.entrynorway.no.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Liga nepersigę ar visiškai nepaskiepyti keliautojai turi prieš kelionę į Norvegiją pateikti neigiamą koronaviruso testo atsakymą. Testas turi būti atliktas ne anksčiau nei 24 val. prieš atvykstant į Norvegiją, o tinkami testai – PGR (angl. PCR) arba antigeno. Liga nepersirgusiems ar pilnai nevakcinuotiems keliautojams antrąjį testą reikia atlikti jau atvykus į Norvegiją. Daugiau informacijos – čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Visiškai pasiskiepijusiems ar persirgusiems asmenims nereikia prieš kelionę atlikti testo.

Tačiau visiems atvykstantiems, nepriklausomai nuo jų vakcinacijos statuso, reikia atlikti greitąjį testą jau atvykus į Norvegiją. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, Lietuva patenka į tamsiai raudonos spalvos šalių sąrašą, iš kurių atvykstant privaloma saviizoliuotis. Plačiau skaitykite čia. Saviizoliacija neprivaloma vakcinuotiems ar liga persirgusiems keliautojams ir turintiems tai patvirtinantį skaitmeninį ES COVID-19 pažymėjimą.

Naudinga informacija: šalies informacijaNorvegijos sveikatos instituto informacija apie tarptautines keliones; URM informacija.

Nyderlandai

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Eindhovenas (EIN)Wizz Air (nuo kovo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Nyderlandams patekus į raudoną zoną, saviizoliacija grįžus šiuo metu taikoma. Daugiau informacijos rasite čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

 

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą, ją rasite čia. Užpildytą formą turėkite su savimi, nes gali reikėti parodyti atvykus į šalį.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, Lietuva įtraukta į aukštos rizikos šalių sąrašą, todėl, jeigu keleivis nėra pasiskiepyjęs ar persirgęs, tuomet prieš atvykstant reikia turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Plačiau skaitykite čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, visiškai pasiskiepijusiems ar persirgusiems asmenims galioja išimtys, apie jas skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykstantiems iš ES ar Šengeno šalių saviizoliuotis nereikia, plačiau čia.

Naudinga informacija: informacija atvykstantiems į šalįURM informacija.

Portugalija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Portugalija (įskaitant Madeirą) priskiriama prie raudonų zonos šalių, todėl saviizoliacija grįžus šiuo metu taikoma. Daugiau informacijos rasite čia.

 

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant į Madeirą privaloma užsiregistruoti anketoje madeirasafe.com.

Vykstant į žemyninę Portugaliją reikia užpildyti atvykimo deklaraciją čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? 

Taip, visiems, atvykstantiems į Madeirą, yra rekomenduojama turėti ne anksčiau kaip 48 val. prieš atvykimą atlikto COVID-19 PGR (angl. PCR) testo neigiamą rezultatą. Keleiviams, atvykus neturintiems neigiamo testo rezultato, testai yra atliekami vietoje. Daugiau informacijos – čia.

 

Atvykstant į žemyninę Portugaliją nuo gruodžio 1 d. visiems, net ir vakcinuotiems ar persirgusiems, privaloma turėti COVID-19 testo neigiamą rezultatą. Daugiau informacijos čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms?

Taip, vykstant į Madeirą taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Atvykus į Madeirą saviizoliuotis nereikia. Žemyninėje Portugalijoje galioja kitos taisyklės, plačiau apie jas čia.

Naudinga informacija: registracijos forma; informacija atvykstantiems į Madeirą; Portugalijos informacija; URM informacija.

Prancūzija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Prancūzijai patekus į raudoną zoną, saviizoliacija grįžus šiuo metu taikoma. Daugiau informacijos rasite čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems reikia atlikti koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo deklaraciją. Forma pildymui čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant iš Lietuvos reikia turėti COVID-19 PGR (angl. PCR) arba antigenų testo, atlikto ne anksčiau kaip 24 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš ES šalių saviizoliuotis nereikia. Apie šiuo metu Prancūzijoje taikomus ribojimus skaitykite čia.

Naudinga informacija: Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos informacija (informacija prancūzų k. čia); URM informacija.

Suomija

Kryptys ir skrydžius vykdančios ir planuojančios vykdyti oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Helsinkis (HEL)Ryanair (nuo vasario mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Suomijai patekus į raudoną zoną, saviizoliacija grįžus šiuo metu taikoma. Daugiau informacijos rasite čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, iš Lietuvos į Suomija galima vykti be priežasties. Daugiau informacijos – čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, nuo gruodžio 28 d. atvykstant į Suomiją visiems vyresniems nei 16 m. asmenims privaloma turėti neigiamą COVID-19 testo, atlikto ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo, rezultatą. Daugiau informacijos čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne, nuo gruodžio 28 d. išimtys nebetaikomos, neigiamą testo rezultatą turi pateikti ir visiškai vakcinuoti arba persirgę asmenys, plačiau čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, tačiau rekomenduojama saviizoliuotis 72 val., tiems, kurie atvykę privalo pasidaryti antrą COVID-19 testą. Gavus neigiamą rezultatą, saviizoliacija baigiama (plačiau čia).

Naudinga informacija: Suomijos pasienio tarnybos informacijainformacija apie atvykimą ir galiojančius reikalavimus; pagalbinė sistema atvykstantiems; URM informacija.

Švedija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
 • Geteborgas (GOT) – Ryanair (nuo vasario mėn.)
 • Stokholmas (ARN) – Ryanair (nuo vasario mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Švedijai patekus į raudoną zoną, saviizoliacija grįžus šiuo metu taikoma. Daugiau informacijos rasite čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Kadangi Švedija priskiriama geltonam šalių sąrašui, grįžus į Lietuvą reikia atlikti pakartotinį testą. Plačiau apie tai – čia.

Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Švediją iš Europos Ekonominės Erdvės šalių, privaloma turėti COVID-19 neigiamo testo rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne, nuo gruodžio 28 d. išimtys persirgusiems ar pasiskiepijusiems nebe taikomos – visi asmenys, vyresni nei 12 m. turi turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Daugiau informacijos čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia.

Naudinga informacija: informacija dėl kelionių į Švedijąšalies informacija; informacija atvykstantiemsURM informacija.

Šveicarija

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
 • Ciurichas (ZRH)Swiss (nuo kovo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Šveicarijai esant raudonųjų šalių sąraše, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš vykstant reikia užpildyti atvykimo formą čia – swissplf.admin.ch/formular.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visi atvykstantys į Šveicariją, taip pat persirgę ar visiškai pasiskiepiję, turi turėti neigiamą COVID-19 PGR (angl. PCR) testo rezultatą atliktą ne anksčiau kaip 72 val. arba antigenų testo rezultatą atliktą ne anksčiau kaip 24 val. iki atvykimo. Daugiau informacijos čia.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne, išimtys netaikomos, visi atvykstantys turi turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus saviizoliuotis nereikia.

Naudinga informacija: šalies informacija; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; atvykimo forma; URM informacija.

Turkija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:

 

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma saviizoliacija, daugiau informacijos čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19. Daugiau informacijos čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi atvykstantys į Turkija privalo užpildyti atvykimo į Turkiją formą – register.health.gov.tr.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, skrendantys į Turkiją turi turėti ne senesnį kaip 72 val. iki atvykimo atlikto PGR (angl. PCR) arba antigenų (ne senesnį kaip 48 val.) testo neigiamą rezultatą. Neturintys testo (popierinio ar skaitmeninio dokumento) nebus įleidžiami į skrydį (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykstant iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia.

Naudinga informacija: Turkijos turizmo informacijaTurkish Airlines informacija; URM informacija.

Ukraina

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:
Iš / į Palangos oro uostą:
 • Kijevas (IEV) – Wizz Air (nuo gegužės mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma saviizoliacija, daugiau informacijos čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19. Daugiau informacijos čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau į Ukrainą atvykstantiems užsieniečiams privaloma turėti sveikatos draudimo polisą, kuris padengia gydymąsi nuo COVID-19 ligos ir observaciją, yra išduotas Ukrainoje registruotos arba atstovybę Ukrainoje turinčios draudimo kompanijos. Draudimas turi galioti visą buvimo Ukrainoje laikotarpį (plačiau URM puslapyje).

Atvykstantys nepasiskiepiję asmenys nuo 18 m. turi įsidiegti programėlę mobiliajam telefonui „Vdoma“, plačiau skaitykite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys užsieniečiai turi turėti ne anksčiau kaip 72 val. prieš kertant Ukrainos sieną atliktą COVID-19 PGR (angl. PCR) arba antigenų testo neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, visiškai nepasiskiepiję asmenys nuo 18 m. ir atvykstantys į Ukrainą, turi įsidiegti programėlę mobiliajam telefonui „Vdoma“ ir saviizoliuotis, plačiau skaitykite čia. Saviizoliacija nutraukiama atlikus COVID-19 testą per 72 val. po atvykimo ir gavus neigiamą rezultatą.

Turintiems visą vakcinaciją saviizoliacija netaikoma.

Naudinga informacija: Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijos informacijašalies informacija anglų kalbaturizmo informacija; URM informacija.

Vengrija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš / į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Vengrija patenka į raudonąjį šalių sąrašą, todėl grįžus reikia saviizoliuotis, plačiau skaitykite čia.

Liga persirgusiems ar visiškai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, turintys neigiamą COVID-19 testo rezultatą, pasiskiepyję ar persirgę gali atvykti laisvai.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Vengriją, privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. atlikto COVID-19 neigiamo testo rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Visiškai vakcinuotiems ar liga persirgusiems keliautojams nereikia atvykstant turėti neigiamo testo rezultato, plačiau – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija atvykstantiems; URM informacija.

Vokietija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš / į Vilniaus oro uostą:
Iš / į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma saviizoliacija, daugiau informacijos čia.

Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau atvykstantiems reikia užsiregistruoti čia: einreiseanmeldung.de.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Vokietiją lėktuvu turi turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, atliktą prieš atvykstant į šalį. Apie tinkamus testus ir jų atlikimo laiką plačiau skaitykite čia.

Testo rezultatas gali būti popierinis ar elektroninis dokumentas vokiečių, anglų, prancūzų, italų arba ispanų kalba.

Ar taikomos COVID-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, nepersirgę ar neturintys visiškos vakcinacijos, atvykus turi saviizoliuotis 10 d. Tačiau tik iki tol, kol portale einreiseanmeldung.de pateiks savo COVID-19 statusą, t.y. neigiamo testo rezultatą, ES COVID-19 skiepų pažymėjimą arba persirgimo pažymėjimą. Daugiau informacijos čia.

 

Su COVID-19 susijusios prevencinės priemonės gali skirtis tarp Vokietijos federalinių žemių, todėl vykstantiems į Vokietiją rekomenduojama stebėti konkrečios federalinės žemės atsakingų tarnybų sprendimus čia.

Apie šiuo metu Vokietijoje galiojančius ribojimus ir taikomas priemones skaitykite URM puslapyje čia.

Naudinga informacija: informacija keliaujantiems į Vokietiją; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; URM informacija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 09 30 d. 17:39
Atgal
X