„Palangos oro uosto“ partnerių parduotuvės paruošė šūsnį nuostabių pasiūlymų ieškantiems kalėdinių dovanų. Atvykite į oro uostą anksčiau ir apsipirkite šventėms patogiai! Šeimos nariui, draugui, kolegai ar verslo partneriui – dovaną rasite kiekvienam! Dalį mūsų partnerių dovanų idėjų rasite žemiau.

 „Global Travel Supply“

Nustebinkite savo artimąsias bei artimuosius grožio, kvapo ir skonio dovanomis iš Global Travel Supply.

 
 

Įsigykite kelionei būtinų prekių ir dovanų artimiesiems. Parduotuvėje taip pat rasite alkoholio ir tabako gaminių, parfumerijos, saldumynų, žaislų ir suvenyrų.

   Parduotuves rasite po aviacijos saugumo patikros Šengeno erdvėje ir ne Šengeno erdvėje. 

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

Kavinės „Caffeine“

„Caffeine“ pasirūpins, kad Kalėdos kvepėtų aromatinga kava.

[[#ex]]

Plačiau apie ekologiškos kavos pupeles:

Colombia Cauca Excelso“ - šioms pupelėms būdingas intensyvus ir vos kartesnis kavos skonis, tad skanaujant jaučiamas subtilus besilydančio juodojo šokolado poskonis.

Ethiopia Yirgacheffe“ - kava garsėjanti savitu, su niekuo nesumaišomu charakteriu – gaivi, saldi su lengvos rūgštelės natomis, lyg skanautumėme saldžias uogas.

Guatemala Huehuetenango“ - būdingas švelnus, saldus skonis, tad ir iš jų paruošta kava pilna pieniško šokolado ir riešutų poskonių ir vos juntamos lengvos rūgštelės.

Latino blend“ - profesionaliai subalansuotas, intensyvaus charakterio kavos pupelių mišinys iš Kolumbijos, Brazilijos, Gvatemalos. Šios vidutinio skrudinimo pupelės labiausiai tiks ruošti kavas espreso pagrindu, naudojant itališką kavinuką, ar tiesiog užplikant puodelyje.

Safari blend“ - subalansuotas, vidutinio skrudinimo, švelnaus skonio kavos pupelių mišinys iš Etiopijos, Kolumbijos ir Brazilijos. Lengvą uoginį rūgštingumą kavai suteikia pupelės iš Etiopijos, o tvirtą kūną ir riešutų sodrumą – pupelės iš Kolumbijos ir Brazilijos.

[[#ex]]

   Kavines rasite bendrose Šengeno ir ne Šengeno erdvių laukimo salėse už aviacijos saugumo patikros. 

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

   www.caffeine.lt

Patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvės „Narvesen“

„Narvesen“ siūlo nudžiuginti smaližių širdis gardžiais lietuviškais šokoladais.

 
 

   „Narvesen“ parduotuvę rasite pagrindinėje oro uosto salėje.

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

   www.narvesen.lt

[[#ex]]

Terminalo schema

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 11 24 d. 15:50
Atgal
X