Leisti

Skrydžiai įsibegėja ir vis daugiau atsiranda tiesioginių krypčių iš visų trijų Lietuvos oro uostų. Galbūt jau senokai neskridote, todėl norime nuraminti, jog kelionės lėktuvu paprastėja. Vis daugiau šalių priima persirgusius koronavirusu ar nuo jo pasiskiepijusius nereikalaudamos papildomų testų ar saviizoliacijos. Taip pat nuo liepos 1 d. vis daugiau šalių priima keliautojus su ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu (plačiau apie jį čia).

Taisykles galiojančias grįžus iš užsienio šalių į Lietuvą galite rasti NVSC puslapyje čia.

Taip pat atnaujintos taisyklės dėl vaikų izoliacijos, visas išimtis ir reikalavimus rasite šioje nuorodoje lentelės apačioje - nvsc.lrv.lt/lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19/butinosios-proceduros-grizus-is-uzsienio/viskas-apie-izoliacija/izoliavimosi-isimtys.

Siekiame, kad jūsų kelionės būtų sklandžios ir malonios, todėl šiame puslapyje rasite pagrindinę informaciją, kurios gali prireikti planuojant skrydį.

Kur keliauti tikrai paprasta? 

Šalys, kurios pasiskiepijusius ar persirgusius asmenis priima be COVID-19 testo ir nereikalauja saviizoliuotis:

Visas iš ir į Lietuvos oro uostus tiesiogines skrydžių kryptis bei reikalavimus vykstant į užsienio šalis rasite čia: www.palanga-airport.lt/kryptys-is-lietuvos-oro-uostu

Turite klausimų? Turime atsakymų!

Suprantame, jog galbūt seniai buvote oro uoste ir kyla įvairių klausimų, kaip gi viskas šiuo metu vyksta. Atsakymus rasite mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje.

Įsibegėjant vasarai oro uoste daugėja ir keliaujančių. Todėl rekomenduojame į oro uostą atvykti likus mažiausiai 2 valandoms iki skrydžio bei nepamiršti su savimi turėti konkrečių šalių reikalaujamas keleivio atvykimo formas, kurias būtina užpildyti dar prieš atvykstant į tą šalį.

Saugumas - mūsų prioritetas

Siekiame, jog oro uostas būtų saugi vieta keliauti, todėl rūpinamės švara, saugių atstumų laikymusi, prašome visų esančių oro uoste dėvėti apsaugines kaukes. Visi trys Lietuvos oro uostai prisijungė prie Europos aviacijos saugumo agentūros inicijuotos saugumo chartijos ir įsipareigojo užtikrinti aukščiausius epidemiologinius saugos standartus keleiviams, darbuotojams ir partneriams oro uostuose. Apie šiuo metu veikiančias papildomas priemones skaitykite čia.

Skrydžių tvarkaraštis

Vykstančių skrydžių tvarkaraštį rasite čia.

Kavinės ir parduotuvės veikia

Palangos oro uoste maloniai ir patogiai laukti skrydžio galite naujose kavinėseCaffeine“, taip pat veikia parduotuvės „Global Travel Supply“ bei „Narvesen Lietuva“.

COVID-19 testavimas oro uoste

Greta Palangos oro uosto veikia laboratorijos „Rezus.lt“ Covid-19 testavimo punktas. Testavimo punktai taip pat veikia Vilniaus bei Kauno oro uostuose. 

Visą informaciją apie punktą, testavimo procesą bei kainas rasite čia

Informaciją apie tai, kokie testai reikalingi keliaujant į svečias šalis, rasite čia

 

Daugiau Vilniaus oro uoste teikiamų paslaugų rasite čia: www.palanga-airport.lt/paslaugos-oro-uoste

Nepraleiskite skrydžių naujienų ir gaukite jas tiesiai į savo pašto dėžutę. Prenumeruokite Lietuvos oro uostų naujienlaiškį:

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2021 11 10 d. 18:16
Atgal
X